WeChat

WeChat Windows Phone için

Görüntülü sohbet ile WhatsApp tarzı haberci

WeChat ücretsiz Naber HD video konferans , QR kod davetleri ve diğer birkaç ilginç özelliği içeren şık bir sosyal ağ uygulaması.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Grup sohbetleri özellikleri
  • QR kodlarıyla arkadaşlarınızı sohbete davet edin
  • Ücretsiz HD grup görüntülü sohbetler
  • Şimdi oyunlara katılıyor
  • Gönderilen mesajlar özelliğini kaldır

DEZAVANTAJLAR

  • Çok sayıda sayı bildirimi
  • WhatsApp'a çok benzer

Çok iyi
8

WeChat ücretsiz Naber HD video konferans , QR kod davetleri ve diğer birkaç ilginç özelliği içeren şık bir sosyal ağ uygulaması.

Sesli notları, görüntülü görüşmeleri ve daha fazlasını destekler

WeChat çapraz platformdur ve metin, sesli notlar, resimler, videolar ve konum verileri ile bireysel ve grup mesajlaşmayı içerir. WeChat, ücretsiz HD görüntülü görüşmelere, güvenli mesaj depolama alanına izin verir ve sohbetlerinizi müdahaleci olmayan reklamlarla istila etmez. WeChat ayrıca video kayıtlarını ve telefon rehberinin senkronizasyonunu da destekler.

Sohbet geçmişinizi kaydeder, böylece istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ancak, gönderdiğiniz bir iletiyi geri çekmek isterseniz, sohbet geçmişinden kaldırmak için gönderdikten sonra en fazla iki dakika geçirdiniz. Ancak, bunu derhal yapmazsanız, şans alıcıya zaten okuyacaktır.

Bunun dışında WeChat, WeChat oyunlarını sunmak için güncellenmiş olmasına rağmen yeni bir şey sunmayan başka bir WhatsApp alternatifi. Geliştirici Çin'de olduğu gibi, Asya'da da dünyanın geri kalanından çok daha popüler.

WhatsApp tarzı arayüz

WeChat arayüzü, WhatsApp'ı kullanan herkese tanıdık gelecek. Sohbetler , Kişiler , Sosyal ve Ayarlar altta listelenir ve WeChat zaman çizelgenizde yeni bildirimler görüntülenir. WeChat, grup sohbetiyle tasarlanmıştır ve QR kodlarını kullanarak en fazla 100 kişiyi davet edebileceğiniz gruplar için bir Grup Canlı Sohbet özelliği içerir.

Videoyla ilginç bir WhatsApp alternatifi

WeChat, bildirimlerle biraz bunaltıcı olabilen, ancak esinlenerek görüntülü sohbet etmeniz gerekirse, WhatsApp'a ilginç bir alternatif olan, oldukça ilham verici bir WhatsApp tarzı sohbet istemcisidir.

windows-phone-7 için Sohbet ve Anlık Mesajlaşma en fazla indirilenler

WeChat hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×